גלריה אגוזי - עתיקות אומנות ואוספים בישראל

דף בית  >  בלוג

רוצים עבודה בתחום האומנות והעתיקות?

פורסם בתאריך: 12/01/2011

 
 
 האם שאלתם את עצמכם מדוע מישהו מוכן לשלם עבור אגרטל פורצלן עתיק אלפי דולרים?
 
האם יש ביכם את הכלים לבדוק האם התכשיט העתיק שירשתם אכן משובץ יהלומים ומה ערכו?
 
האם התעניינתם בהשקעה באומנות אבל לא ידעתם במה להשקיע ומה המגמות כיום בשוק העולמי?
 

והאם אתם יודעים לקבוע את גילו של פריט עתיק, מה הסגנון האומנותי שבו עוצב ומה מקורו וערכו?

 

בקורס ללימודי הערכה ושמאות של גלריה אגוזי בתל אביב, תוכלו לקבל תשובות על כל השאלות האלו ועוד, ב-27 מפגשים, תוכלו ללמוד עם מיטב המרצים (מומחים מובילים בתחומם בישראל) על העולם המופלא של אומנות, עתיקות, אספנות ותכשיטים עתיקים, תוכלו להרחיב את ידיעותיכם לגבי מאפיינים תקופתיים וסגנונות באומנות דקורטיבית, מי היו היצרנים, המעצבים והאמנים החשובים, מהן שיטות העיטור והיצור השונות, חומרים ובדיקת מקוריות של פריט וכמובן מגמות בשוק האומנות והאספנות בישראל ובעולם וקביעת שווי כספי של חפץ עתיק או יצירת אומנות בשוק רווי חיקויים וזיופים למכביר.

 

בית הספר של גלריה אגוזי והקורס ללימודי הערכה של אומנות ועתיקות בהנחיית יריב אגוזי נחשב כיום לבית הספר המוביל בישראל בתחום לימודים זה, מרבית העוסקים בתחומי המסחר, אספנות, אוצרות ושמאות של אומנות עתיקות ותכשיטים הנם תלמידים לשעבר של יריב אגוזי.
 

הקורס מקנה לבוגרים תעודה מטעם גלריה אגוזי המפרטת את נושאי הלימוד השונים, והגלריה תשמח לתת הכוונה מקצועית לכל תלמיד החפץ בהסבה מקצועית או בקריירה חדשה ומרתקת בתחום האומנות והעתיקות.

 

קורס המבוא הבסיסי כולל סה"כ: 27 מפגשים חד שבועיים (23 הרצאות עם מומחה מלוות במצגות מצולמות וחומר כתוב המחולק לתלמידים כתקציר של השיעור + 4 סיורים מודרכים מחוץ לכתלי בית הספר בגלריות ובבתים פרטיים של אספנים), הקורס נמשך כחצי שנה, ובסופו תינתן לכל בוגר תעודה מטעם גלריה אגוזי.

 

עלות הקורס: 2,850 ₪ (כולל מע"מ) אותם ניתן לחלק בכרטיס אשראי עד 6 תשלומים ללא ריבית
(או בקרדיט מ-7 עד- 18 תשלומים)

 

לפרטים נוספים ולהרשמה – צרו קשר עוד היום עם גלריה אגוזי 03-5277282

או בקרו באתר האינטרנט הגדול והעשיר שלנו www.egozigallery.com
 
Design by: egozi.com   Powered & Created by New-Line

דף בית |  אוסף הגלריה |  קורסים ולימודים מקצועיים |  סיורים מודרכים בחו"ל |  יש לך שאלה? |  אנחנו בתקשורת |  הערכות לביטוח |  בלוג |  תכשיטים עתיקים