גלריה אגוזי - עתיקות אומנות ואוספים בישראל

דף בית  >  בלוג

קורס אספנות אמנות ועתיקות בגלריה אגוזי

פורסם בתאריך: 07/05/2011

 

 

לכל אלה מכם שצופים באדיקות בכל התכניות על עתיקות בערוץ BBC PRIME יש כעת הזדמנות מעולה להכיר מקרוב את העולם המרתק של אספנות והערכת יצירות אמנות ועתיקות. באופן מקצועי, ומהנה במיוחד. תחום לימוד זה, משלב בתוכו גם זיקה חזקה לתחום האומנות, העיצוב והעתיקות, וגם רצון ללמוד הערכה אומנותית וכספית של יצירות אומנות ופרטי אספנות שונים מטובי המומחים בארץ. הקורס מעניק לתלמידים מגוון רחב של כים מעשיים איתם יוכלו להתמודד בשוק מקצועי ומגוון, אך גם רווי העתקים וזיופים מוצלחים, כלים למסחר ולמציאת מקצוע בתחום וגם כלים להערכה ושמאות של אומנות ועתיקות.
מי מעביר את לימודי האספנות והערכת יצירות אמנות
ועתיקות בגלריה אגוזי?
 

בבית הספר של גלריה אגוזי ללימודי הערכה ושמאות של אומנות ועתיקות, מלמדים מיטב המומחים בישראל, בינהם אנשי מקצוע הנמצאים במרכז העשייה בתחומים השונים כבר עשרות שנים, כגון: אספני אומנות ואספני עתיקות גדולים, בעלי חנויות לעתיקות וגלריות לאומנות, סוחרים מזירות מסחר שונות כגון האינטרנט ושווקי פשפשים, מומחים לתיקון ושיחזור של יצירות אומנות (רסטוראטורים) שמאים ואנשי ביטוח, אוצרי אומנות ועוד.

 מה לומדים בקורס אספנות והערכת יצירות אמנות
ועתיקות?


משתתפי קורס אספנות והערכת יצירות אמנות ועתיקות יתוודעו
לסגנונות ולזרמים באמנות דקורטיבית, ומהם המאפיינים התקופתיים של כל סגנון אומנותי חשוב, במגוון תחומים של  אמנות דקורטיבית כגון: פורצלן, זכוכית, שיש, אמאיל, ברונזה, לכה, פריטי יודאיקה וחפצי בצלאל ועוד.
מהות קורס אספנות והערכת יצירות אמנות ועתיקות
?


קורס אספנות
והערכת יצירות אמנות ועתיקות הינו הזדמנות מצוינת עבור כל מי שרוצה להתמחות בתחום ולרכוש ידע מעשי וידע תיאורטי רב. במהלך ההכשרה ילמדו המשתתפים כיצד מזהים ומעריכים כספית פריטי אמנות פלסטית, מהן המגמות בתחום כיום, המאפיינים של שוק האומנות הישראלי לעומת העולמי, יצרנים ומעצבים חשובים, טכניקות ייצור ועיטור, הערכה כספית של אומנות ועתיקות לצרכי מסחר או ביטוח, בזכות קורס אספנות והערכת יצירות אמנות ועתיקות ילמדו המשתתפים כיצד למעשה ניתן לנתח את שוק האמנות הישראלי על כל ההיבטים שלו, משלב המכירה והקנייה, הערכה, שמאות, מגמות שוק וכיוצא בזה.
 
 
לפרטים נוספים ולהרשמה לקורס הקרוב ללימודי הערכת אומנות ועתיקות
צרו קשר עם גלריה אגוזי: 03-5277282
או בקרו באתר האינטרנט שלנו www.egozigallery.com
 
 
Design by: egozi.com   Powered & Created by New-Line

דף בית |  אוסף הגלריה |  קורסים ולימודים מקצועיים |  סיורים מודרכים בחו"ל |  יש לך שאלה? |  אנחנו בתקשורת |  הערכות לביטוח |  בלוג |  תכשיטים עתיקים